Ne Yapıyoruz ?

MEDYA DANIŞMANLIĞI/PR HİZMETLERİ

“Reklam değil HABER yapıyoruz”

Sözlük anlamı ile reklam “bir şeyi geniş yığınlara tanıtmak, beğendirmek ve böylece o şeyin daha çok istenmesini, alınmasını, satılmasını sağlamak için söz, yazı ve benzeri araçlarla yapılan her türlü tanıtma çabası”dır. Ancak bir gazetede, bir haber bülteninde ya da bir televizyon programında haber yapılması hem bu amaca hizmet edecek hem de markanın itibarını ve güvenilirliğini arttıracaktır.

Öyle ki ulusal/yerel basında yayınlanan haberler küreselleşmeyle birlikte ortaya çıkan hiper rekabet ortamında başarılı olmak için işletmelere güçlü bir itibar yaratılması gerekliliğine hizmet edecektir. Güçlü itibara sahip olan işletmeler finansal açıdan, pazar açısından ve insan kaynakları açısından rakiplerinin önüne geçecektir.

Punto PR yol arkadaşlarına, verdikleri hizmetin medyada yer alması için danışmanlık yapar. Bunun için de hedef kitle ve ürünler çerçevesinde projeler üretir böylece medyada görünürlüğü arttırır. Böylece, itibar yönetimi konusunda önemli bir katma değer sağlar.

Yol arkadaşlarının, ürünleri, projeleri ,organizasyonları ile ilgili röportaj ve çekim imkanı sağlayarak yazılı ve görsel medyada haber olmasına öncülük eder.

PRODÜKSİYON

Kuşkusuz ürünün doğru hedef kitlesine ulaşabilmesinin en etkili yollarından biri görsel medyadır. Bunun için de son teknoloji ile elde edilen kaliteli ve doğru görseller deneyimli bir prodüksiyon ekibi tarafından hazırlanmalıdır. Bu doğrultuda PUNTO PR,  yol arkadaşlarının ürünleri ve faaliyetlerini  doğru ekipman ve doğru ekiple buluşturup hem görsel hem de sosyal medyada yayınlanmaya hazır hale getirir. Bu çalışma içinde tanıtım filmleri, basın toplantıları, fuar ve etkinlikler için kamera ve kameraman kiralanması, devamında montajının yapılarak servis edilmesi birlikte değerlendirilir. PUNTO PR, yol arkadaşlarının teknoloji ile entegre olması ve ürünlerinin tanıtımında rakiplerinin önüne geçmeleri için sanal gerçeklik (VR) videoları hazırlar.

360 Derece VR Video Nedir?

360 VR teknolojisi; izleyicilere, görüntünün içinde görmek istediği  yönü izleme imkanı sağlar. PUNTO PR sanal gerçekliği yol arkadaşlarına 4K 60mbps çekim kalitesiyle sunar.

360 Derece VR Video Kullanım Alanları:

360 VR tanıtım filmi web ortamı, mobil cihazlar, VR gözlükleriyle izlenebilmektedir. Fuar ve etkinlik gibi tanıtım faaliyetlerinde kurulacak stantlarda VR gözlükler ile müşterilerinize sanal gerçekliği yaşatabilirsiniz. Ayrıca sinevizyon, büyük led ekran gibi görüntüleme araçları ile de  bu deneyimi müşterilerinize sunabilirsiniz.

Neden 360 Derece VR Tanıtım?

360 VR tanıtım videolarında izleyici sanal gerçeklik sayesinde videodaki mekanda bulunuyor hissini yaşar. İzleyiciler için bu sıradışı bir eylemdir. Fuar ve etkinliklerde ilgi tanıtımın üzerine yoğunlaşır, bu da tanıtım faaliyetinin hedefine ulaşması için önemli bir adımdır.