Biz Kimiz ?

ADINIZI YA DA MARKANIZI MEDYAYA BÜYÜK “PUNTO”LARLA YAZDIRMAK İSTER MİSİNİZ?

Bu soruya verilen “evet” cevabıyla tanınırlık, güven ve prestijin de kapıları açılıyor. Bunu sağlayan ise yaptığınız çalışmaların medyaya doğru olarak yansıtılması. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru formatta çıkan haberler ve doğru kriz yönetimi, sizin ve markanızın doğru hedef kitlelerine ulaşmasını sağlayarak marka değerini arttırıyor. “HABERİ EN İYİ HABERCİLER YAPAR” düşüncesiyle 15 Nisan 2016’da yola çıkan PUNTO PR, sizin reklamınızı değil; televizyonda, gazetede, dergide, sosyal medyada haberlerinizi yapmayı ve yayınlatmayı vaat ediyor.

PUNTO PR yola yeni çıksa da bu misyonu iki deneyimli haberci üstleniyor.

Esra KURTULUŞ ÇAĞLAR

1983 yılının Haziran ayında Balıkesir’de doğdu. İlk ve ortaöğretimini Balıkesir’de tamamlayan ÇAĞLAR, Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunudur. Hayali olan haberciliğe ise 2005 yılında STAR TV haber merkezinde adım attı. 6 yıl Star TV’de muhabir olarak çalışan ÇAĞLAR, 2011 yılında A HABER televizyonunun kurulmasıyla A Haber haber merkezine transfer oldu. A Haber ve ATV haber bültenlerinde pek çok haber ve araştırma dosyaları yayınlandı.  Esra Kurtuluş Çağlar; yaşam, ekonomi ve sağlık alanında çok sayıda habere imza atmış özellikle mesleğinin son 4 yılında polis ve adliye haberciliğinde uzmanlaşmıştır. Esra Kurtuluş ÇAĞLAR, 2015’in son iş gününde A Haber’den ayrılıp, masanın diğer tarafına geçme kararı almıştır.

Doğanay TOPÇU

1977 yılının Eylül ayında Sakarya’da dünyaya gelen Doğanay Topçu, ilköğretimini Sakarya’da, ortaöğretimini ise memleketi Tekirdağ Malkara’da tamamladı. Topçu, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi, Radyo-TV ve Sinema mezunudur. Muhabirliğe okul yıllarında Türkiye’nin ilk özel kanallarından biri olan HBB TV’de adım atan TOPÇU, birçok haber merkezi ve programda muhabir, editör ve yönetmen yardımcısı olarak görev yaptı. TOPÇU, 2005 yılında muhabir olarak başladığı SHOW TV haber merkezinde 8 yıl çalıştıktan sonra SKY360 TV’ye transfer oldu. Polis adliye haberciliğinde uzmanlaşan Doğanay Topçu, burada da şef muhabirlik görevini üstlendi. SKY360 TV’de yayınlanan MUHABİR programının 15 bölümünü hazırlayıp sundu. 2014 yılında SKY360 TV’den ayrılan TOPÇU, 20 yıllık habercilik deneyimini PR sektörüne taşıdı. 2015 genel seçimlerinde siyasi parti ve yöneticilerine basın danışmanlığı yaptı. Ayrıca, belediyelere ve özel şirketlere proje bazlı medya danışmanlığı hizmeti verdi.